Tárgyaltak a helyi diákönkormányzati vezetők

2015.03.14

2015. február 26-án a Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium Diákönkormányzata rendezte meg a helyi középiskolák diákönkormányzati munkát segítő pedagógusainak, valamint diákvezetőinek találkozóját.

Az ülésen a Madách Imre Gimnázium és Szakközépiskola, az Egészségügyi Szakközépiskola, a Táncsics Mihály Ügyviteli Szakközépiskola, a Kereskedelmi Szakközépiskola, a Stromfeld Aurél Gépipari Szakközépiskola, valamit a Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium képviseltette magát. A program fő célja az volt, hogy a helyi diákönkormányzatok vezetői közösen dolgozzák fel a város ifjúságait érintő problémákat. A programba nem csak a diákvezetők, hanem a DÖK-segítő tanárok is bekapcsolódtak, így tanárok és diákok együtt bontogathatták gondolataikat a diákságot érintő kérdésekben.  A tárgyaláson felmerült fő problémák a kulturált szórakozóhelyek hiánya, valamint a felsőoktatás megszűnése voltak.

p1150615.jpg

p1150635.jpg